0537 958 08 96
-
0541 730 12 34
Pazartesi - Pazar: 8:00 - 23:00

Hakkımızda




#

Bandırma Oto Kiralama

Firmamız; Bandırma Rent a car 2015 yılında sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayanmaktadır. Sektörde “Önce Müşteri Memnuniyeti” diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik Araç Kiralama hizmeti almanız için çaba göstermektedir. Otomotiv Kiralama’da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü Bandırma Rent a car’da bulacaksınız. Firmamız şu anda Bandırma ofisi ile hizmetinizdedir. Neden Bandırma Rent A Car BandırmaRent a car bünyesindeki araçlar ile ve sunduğu hizmet kalitesiyle Bandırma oto kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır. Bandırma Rent A Car Oto kiralama filosundaki tamamı orta sınıf araçlarıyla da ucuz araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir. En iyi fiyatlarla, en yüksek kaliteyi bir arada sunan Bandırma Rent A Car, müşterilere sunduğu 24 saat yol yardımıyla her zaman yanınızdadır. Bandırma Rent a car güvencesini ve konforunu sizde yaşayın. Bandırma Rent a car Kurumsal Oto Kiralama Sizde sınıfının öncüsü araçlarla otomobil kiralama hizmeti istediğinizde Bandırma Rent A Car en profesyonel çözüm ortağınız. Firmanızın Araç kiralama yöntemiyle artık VIP Aracı Var! Kurumsal platformda, şirketinizin prestijini arttırmak için araç kiralama avantajlarını yaşayın. Kişisel Oto Kiralama Bandırma Rent a car Filosundaki Orta segment araçları ile farklı isteklere farklı çözümler üretiyor. Kişisel olarak tercihleriniz dahilinde önceden planladığınız özel günleriniz için Bandırma Oto kiralama çözüm ortağınız. Deneyimli kadrosuyla size muhteşem bir yolculuk deneyimi yaşatacak tatil ve özel günleriniz için özel çözümler sunuyor. Bandırma A Car size sorunsuz bir yolculuk deneyimi sağlamak için çözüm ortağınız hemen bize ulaşın ve isteklerinizi belirtmekten çekinmeyin. Bandırma Rent a car kişisel ve kurumsal isteklere direkt yanıt veren En iyi kaliteyi En düşük fiyatlarla sağlayan Araç kiralama servisidir. Araçlarımızın bakımları markaların yetkili servislerinde yapılmaktadır. Araçlarımız kiralama sürecinde tam garanti altındadır. Bandırma Kiralık oto sektöründe Kaliteyi, prestiji, konforlu bir deneyimi profesyonel ekibiyle size sağlayan Bandırma Rent a car, İyi yolculuklar diler…

Bizim için kalite demek müşterilerimize en iyisini sunabilmek, bütün beklentilere cevap verebilmektir. Hedefimiz hizmetle kaliteyi her zaman ekip ruhuyla en yüksek seviyede tutmaktır.
Bandırma Oto Kiralama , Globalleşen dünyanın globalleşen ihtiyaçları, günümüzde araç kiralamayı hayatımızın bir parçası haline getirmektedir. Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Kiralama Şartları

Bandırma Otomotiv'den aracınızı kiralamadan önce, genel oto kiralama ve sigorta koşulları Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı Sınırlamalarında bulunan şartlarla aynıdır

Uygun Fiyat

Uygun fiyatlar ve kampanyalarla araç kiralama hizmeti Bandırma Otomotiv'de. Oto kiralamak isteyen müşterilerimize özel fiyat ve kampanyalar..

Sınırsız Hizmet

Hasar veya hırsızlık durumunda muafiyetsiz, sınırsız kilometre ile sorunsuz araç kiralama hizmeti Bandırma Otomotiv'de..